Магазини одягу

ароматизація магазину чоловічого одягу

Ароматизація магазинів одягу, впливає не тільки на впізнаваність та імідж бренду, виділяючи вас серед багатьох схожих  магазинів, аромамаркетинг створює у клієнтів переживання від покупки та стимулює купівельний інтерес.

Крім цього, певні аромати також позитивно впливають на настрій персоналу та покупців, завдяки чому вони готові довше знаходитись в магазині, тим самим збільшуючи к-ть імпульсних покупок.

Ароматизація магазинів одягу: як правильно підібраний запах впливає на кількість покупок

Часто магазини одягу для того, аби привабити нових клієнтів та створити позитивний імідж, продемонструвавши концепцію власного бренду, придумують стильний цікавий інтер’єр приміщень, креативно оформлюють вітрини, граються з освітленням тощо.

Однак не менш важливим також є те, що ми відчуваємо з перших секунд відвідування магазину. Мова йде про аромати, які будуть літати у повітрі і викликати певні асоціації. І саме для цього існує така концепція, як аромамаркетинг. Вона полягає у тому, що для кожного магазину підбирається той чи інший аромат, який буде позитивно впливати на усіх відвідувачів та демонструвати загальну концепцію бренду.

Ароматизація відбувається з використанням професійного обладнання. Це дифузори, які монтуються прихованим шляхом або встановлюються, доповнюючи собою інтер’єр.

Для чого потрібна ароматизація магазинів одягу

Ароматизація магазину сьогодні стає дедалі популярнішою. В першу чергу тому, що це доволі простий і водночас ефективний метод просування. Якщо правильно підібрати аромат та встановити якісне обладнання, ви можете розраховувати на цілий ряд переваг ароматизації:

  1. Збільшення середнього чеку та загального об’єму продажів. Є аромати, які позитивно впливають на настрій, помітно покращуючи його. А це в свою чергу дозволяє покупцям розслабитися та не стримувати себе від шопінгу.
  2. Збільшення кількості постійних покупців. У магазини, де розпилені ненав’язливі приємні легкі аромати, хочеться повертатися знову і знову.
  3. Можливість продумати ароматизацію окремо для кожної зони. Обладнання встановлюється таким чином, аби аромати можна було розпилити біля входу в магазин, у примірочних кабінках чи безпосередньо біля каси.

Як замовити ароматизацію магазину одягу

Перш ніж замовити послугу з ароматизації приміщень, вам знадобиться професійна допомога від наших фахівців. Ми надаємо комплексну консультацію та допомагаємо підібрати потрібний аромат, а також спланувати розміщення аромадифузорів таким чином, аби забезпечити рівномірне розпилення ароматизаторів по усьому приміщенню, зробити концентрацію запаху легкою та ненав’язливою, проте доволі стійкою.

Зателефонуйте нам просто зараз, аби дізнатися актуальні ціни послуги, а також інші деталі ароматизації приміщень. У нас ви також можете купити обладнання від перевірених виробників. Воно забезпечує безперебійне розпилення ароматизаторів та встановлюється досвідченими майстрами.

Аромамаркетинг для магазину одягу – ефективний метод прасування, який дозволяє покращити настрій покупців і тим самим стимулювати їх на здійснення покупок. Окрім того, обраний аромат буде стійкою асоціюватися у всіх відвідувачів саме з вашим магазином. А це в свою чергу дозволяє розширити клієнтську базу і зробити бренд впізнаваним.